Ceny

Ceny odwiertów uzależnione są od indywidualnych potrzeb inwestora i mogą być ustalone po spotkaniu lub rozmowie telefonicznej z przedstawicielem naszej firmy. Koszt uzależniony jest od średnicy wiercenia, głębokości oraz użytych materiałów, które zawsze wybiera klient, oczywiście po dokładnym przedstawieniu, objaśnieniu i wskazaniu różnic pomiędzy wykorzystanymi materiałami.

Firma montując różnego rodzaju sprzęt: zabudowany w ziemi, armaturę, pompy, instalacje prądowe oraz innego rodzaju materiały potrzebne do stworzenia profesjonalnego ujęcia, współpracuje tylko z godnymi zaufania światowej klasy producentami i przedstawicielami owych producentów, co zapewnia najlepszą jakość wykonania, terminowość dostaw oraz konkurencyjne ceny.

Należy zauważyć, że klient, który będzie miał własne ujęcie wody, nie tylko nie będzie musiał się martwić o zaopatrzenie w nią budynków i ogrodu, ale także znacznie obniży koszty jej uzyskania.

Metr sześcienny wody z własnego ujęcia kosztuje około 7 groszy (pobór prądu pompy z silnikiem 1KW, dającej maksymalnie 5m3/h przy podnoszeniu 55m), a więc koszt uzyskania jest o około 50 razy mniejszy niż w przypadku korzystania z usług sprzedawcy miejskiego.

Należy również zauważyć, że po uzdatnieniu, jeśli w ogóle zachodzi taka konieczność, woda będzie pozbawiona jakichkolwiek substancji chemicznych szkodliwych dla zdrowia (chlor, żelazo, mangan itp.),które mogą wywoływać różnego rodzaju schorzenia i uczulenia.

Można ją także wykorzystać jako jednego z odnawialnych źródeł energii do ogrzewania Twojego domu i firmy.

Chcesz mieć własną, czystą, tanią, ale przede wszystkim ZDROWĄ wodę?!…

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY