Witamy na naszej stronie internetowej

Wychodząc naprzeciw ciągle zwiększającym się kosztom źródeł energii oraz wzrostowi ulg ze strony rządu i Unii Europejskiej dla podmiotów korzystających z ekologicznych rozwiązań, stworzyliśmy jednostkę zajmującą się budową oraz instalacją nowoczesnych systemów ekologicznych zaopatrujących firmy oraz klientów indywidualnych w czystą wodę.

Firma działa na rynku Wielkopolski od ponad 20 lat i jest pierwszą w Polsce, która uzyskała koncesję i posiada status zakładu górniczego mogącego wykonywać odwierty pionowe do 250 metrów wgłąb ziemi. Tak długi staż działalności firmy świadczy o jakości wykonywanych usług, doświadczeniu, profesjonalizmie i zadowoleniu odbiorców.

Mimo wielu kryzysów i załamań gospodarki firma nadal świetnie prosperuje działając zgodnie z zasadą: „najlepszą reklamą jest zadowolony klient”.

Firma początkowo zajmowała się tylko budową studni. W związku z coraz bardziej wymagającym klientem i coraz to nowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi postanowiliśmy zająć się także całym segmentem wykorzystującym wodę i systemami z nią związanymi.

Tworzymy bezobsługowe ujęcia wodne, wykonujemy różnego rodzaju przyłącza wodne i sanitarne. Współpracujemy z firmami zajmującymi się projektowaniem ujęć, geologami, zakładami projektującymi ogrody i automatyczne systemy nawadniania, montującymi ekologiczne rozwiązania grzewcze takie jak pompy ciepła i systemy solarne.

Studnie głębinowe zaopatrzą we własną wodę, a uzdatnienie pozwoli na spożywanie jej, czystej, nieskażonej chlorem i innymi substancjami konserwującymi, bogatej w minerały i przede wszystkim zdrowej.

Firma wykonywała zlecenia dla takich potentatów rynkowych jak: Hochland Polska, Terravita, producent wód mineralnych „Wielkopolanka”, czy na przykład dla największej w Wielkopolsce fabryki papieru „Malta Decor”.

Mamy nadzieje, że w niedalekiej przyszłości, tak jak w innych krajach Unii Europejskiej znaczna część firm i domów będzie korzystała z odnawialnych źródeł energii, przyczyniając się do ochrony naszego zniszczonego już środowiska naturalnego, tym samym znacznie obniżając koszty własnego bytowania.